A oslava může začít!

Ideální prostory salonku pro pořádání společenských a firemních akcí – rauty, svatby, oslavy narozenin, firemní večírky, skupinové akce, promoce, posezení s přáteli. Kapacita salonku je 40 míst. Po dohodě pro větší společnost možnost uzavření celé provozovny.

Oslava na míru

Zažijte netradiční večírek v Bowling Parku! Připravíme pro Vás jedinečnou oslavu, během které můžete ochutnat kulinářské speciality našich kuchařů, hrát bowling, billiard nebo se věnovat jiné společenské zábavě. Rádi Vám také pomůžeme s přípravou firemního turnaje v bowlingu včetně zajištění cen - pohárů, plaket a jiných trofejí.

A co by to bylo za večírek bez sladkých dobrot? Naše skvělá cukrářka Míša má pro vás připravené ty nejlahodnější zákusky:

Větrník, Věneček, Špička, Pavlova (bezlepková), Tiramisu, Kokosová laskonka (bezlepková), Cake pops, Brownies Snickers, Bezlepková roláda s tvarohovým nebo čokoládovým krémem, Ořechová roláda, Kokosová roláda, Panna cotta (bezlepková), Punčák s malinovo-rumovým rozvarem, Žloutkový ovocný košíček, Míša dortík, Linecké srdíčko
kruh_3.jpg


Rádi vám připravíme večírek podle vašeho gusta. Svatby, oslavy, turnaje i velké firemní akce.
Kontaktujte manažera restaurace na čísle 722 953 926 nebo na emailu info@bowlingpark.cz. Těšíme se na Vás.

Raut připravíme dle vašich požadavků a klidně i dovezeme, kam si budete přát.

Náš jídelní lístek nechť vám je inspirací a ochutnávkou toho, co vše vám umíme připravit na míru.

Galerie